30 Sekund Do Dwunastej (198) „Palestyna”

Ostatnie Sekundy

Siły ciemności za wszelką cenę usiłują zniszczyć Izrael, ponieważ pojednanie człowieka z Bogiem przyszło przez ten wybrany naród. Historia Izraela jest częścią epicznych wydarzeń całego wszechświata. Odwiecznych zmagań między istotami stworzonymi, a ich Stworzycielem. Ludzkość stworzona była „…na obraz i podobieństwo Boże…” ze szczególnym przywilejem, tj. z prawem wybierania; prawem autonomicznej decyzji. Na przestrzeni historii naszej cywilizacji narody, plemiona i indywidualne osoby wybierają, po której stronie stać w walce – z Bogiem, czy przeciwko Niemu. Chyba nie ma na świecie bardziej drastycznego przykładu opisującego tę sytuację niż to, co dzieje się na obecnym Bliskim Wschodzie. Po przeciwnych stronach stoi państwo Izraela oraz celowo nieokreślona „Palestyna”.

  1. Kiedy kraj „Palestyny” powstał i kto ją założył? Palestyna jako kraj nie istnieje. Natomiast Izrael zapoczątkowany był przez Abrahama, na żądanie Boga tysiące lat temu i istnieje do dzisiaj.
  2. Jakie były granice założonej (kiedy?) „Palestyny”? Palestyna jest regionem geograficznym, jak np. Sahara, która jest pustynna…

View original post 1 003 słowa więcej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s